Spor Salonları

Spor alanlarının kullanımını hiç merak ettiniz mi?   Yoldan geçerken açık spor alanlarına şöyle bir bakın! Günün belli saatlerinin dışında birçoğunun bomboş olduğunun farkına varırsınız. Kapalı, göremediğiniz alanlarda da durum bundan farklı değildir. İnsanların kendi kendilerine programlar yapıp spor alanlarına gitmesi imkansız gibidir. Boş boş dolaşanların az bir kısmı spor alanlarına yönelse ciddi bir sektör kendiliğinden ortaya çıkar. Belediyeler, boş alanlara aletler yerleştirerek biraz bu işe önayak oluyor da, ciddi yönlendirmeler için ailede eğitimli insan olması veya toplumun genel olarak ciddi bir şekilde bilinçlendirilmesi  gerekiyor.

Bazı insanlar spor yapmaya zamanlarının olmadığı iddiasındadır, bazıları ise, boş boş dolaşmayı, zaman öldürmeyi alışkanlık haline getirmiş gibidir. Toplumun çok az bir bölümü, ticari olarak açılmış spor salonlarına devam etmekte, ancak sınırlı sebeplerle gidilen bu yerler bile çoğu zaman müşteri bulamamaktadır. Okullarda, spor derslerine gerekli önemin verilmeyişinin bu gidişte çok büyük rolü var. Spor dersi saatlerini, öğrencilerin serbestçe oynama veya başka derslerin de yapılabildiği zaman olarak kullanma uygulamaları bu sonuca yol açmaktadır.

Spor Salonları

Spor Salonları

Spor Merkezleri

Spor Merkezleri

Spor Salonları

Spor Salonları

Spor Salonu

Spor Salonu

Gelen aramalar:

 • spor salonu
 • spor salonları
 • spor salonu resimleri
 • spor merkezleri
 • spor salonu resmi
 • spor salonları resimleri
Processing your request, Please wait....

2 Yorum

 1. Peki hocam spor salonu seçerken nelere dikkat etmeliyiz?

 2. tugrul

  spor yapmak isteyen buna her şekilde zaman ayırır. genelde zamanımız olduğunda da yorgunluk ve halsizlik bahanelerinin arkasına saklanıyoruz. halbuki yorgun ve halsiz hissetmesine rağmen spora gidenlerin tamamı sonuçta iyi ki gitmişim demektedir 🙂 küçüklükten itibaren eğitim ve yönlendirmeler olmadığından ve spor bilinci yerleşmediğinden çoğumuz sporu hayatımızın bir parçası haline getiremedik..

Trackbacks/Pingbacks

 1. Spor Salonları | HEMEN SPOR - [...] Çetin Karadenizli Tarih: 23 Ekim 2011 Kategori: Sağlık, Spor Salonu, Spor ve Yaşam, Yaşam | [...]

Yorumu Onayla

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir